Kickboks Takımı, Rektör Saylam’ı ziyaret etti
“Murat Uzun Türkiye Büyükler-Gençler Ferdi Kick Boks Şampiyonası” öncesi sporcular,
05/03/2012

Ahi Evran Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleştirilecek olan ve bugün başlayacak “Murat Uzun Türkiye Büyükler-Gençler Ferdi Kick Boks Şampiyonası” öncesi sporcular, Rektör Prof. Dr. Kudret Saylam'ı ziyaret etti.


5-10 Mart 2012 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan “Murat Uzun Türkiye Büyükler-Gençler Ferdi Kickboks Şampiyonası” öncesi Ahi Evran Üniversitesi Kickboks Takımı sporcuları ve Milli Takım Antrenörü Osman Çevik, Rektör Prof. Dr. Kudret Saylam'a ziyarette bulundu.


Şampiyonanın Kırşehir'e büyük katkılar sağlayacağını belirten Rektör Prof. Dr. Kudret Saylam, sporu ve sportif faaliyetleri önemsediklerini ve desteklediklerini belirterek, böyle organizasyonlara ev sahipliği yapmaktan her zaman mutluluk duyacaklarını söyledi.


Rektör Saylam, sporcunun her zaman güçlü olması gerektiği anlayışında olduğunu ve il dışına müsabakalara gidecek sporcuların da daima yanlarında olacaklarını kaydetti.


Şampiyonada Ahi Evran Üniversitesi öğrencilerinden madalya beklediğini de ifade eden Rektör Prof. Dr. Kudret Saylam, tüm sporculara teşekkür ederek, başarılar diledi.


Milli Takım Antrenörü ve Kickboks İl Temsilcisi Osman Çevik de, şampiyonaya verdikleri destek için Rektör Prof. Dr. Kudret Saylam'a teşekkür ederek, bu şampiyonanın Kırşehir'e 1 milyon TL'nin üzerinde bir katkı sağlamasını beklediklerini ifade etti.