Kick Boks Federasyonu’ndan Vali Erden’e ziyaret
"Şampiyona için Kırşehir'i tercih eden Federasyon Başkanımıza ve yönetimine teşekkür ediyorum.
06/03/2012

Kırşehir’de düzenlenecek Türkiye Kick Boks Şampiyonası nedeniyle Federasyon Başkanı Salim Kayıcı, Vali Mehmet Ufuk Erden’i ziyaret etti.


Dün gerçekleşen ziyarete Türkiye Kick Boks Federasyonu Başkanı Salim Kayıcı'nın yanı sıra Federasyon Genel Sekreteri Hüseyin Şahbaz, Yönetim Kurulu üyeleri Mehmet Aksu,  Yusuf Şener ve Hüseyin Keklik ile Gençlik Hizmetleri ve Spor  İl Müdürü  Şaban Güneş ve Kick Boks İl Temsilcisi  Osman Çevik katıldı.


Ziyarette bir konuşma yapan Türkiye Kick Boks Federasyonu Başkanı Salim Kayıcı,  "Kırşehir'de 5-10 Mart 2012 tarihleri arasında ‘Murat Uzun Büyükler ve Gençler Ferdi Türkiye Kick Boks Şampiyonası’nı düzenliyoruz. Şampiyona süresince bizlere ev sahipliği yapacak olan Sayın Valimize desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz" dedi.


Vali  Mehmet Ufuk Erden de yaptığı konuşmada, "Şampiyona için Kırşehir'i tercih eden Federasyon Başkanımıza ve yönetimine teşekkür ediyorum. Şampiyonanın herhangi bir aksaklık meydana gelmeden tamamlanması için il yöneticileri olarak elimizden gelen gayreti göstereceğiz. İlimize gelen tüm sporcu ve yöneticilerin boş zamanlarında tarihi eserlerimizi ziyaret etmelerini diliyorum. Çünkü Kırşehir sahip olduğu değerleriyle önemli bir zenginliğe sahip. Federasyon Başkanımızın şahsında tüm sporculara Kırşehir'e hoş geldiniz diyor, başarılar diliyorum" dedi.


Türkiye Gençler Kick Boks Şampiyonası, Ahi Evran Üniversitesi'nin ev sahipliğinde Kırşehir'de yapılacak. Kırşehir'in tanıtımında da önemli bir rol oynayacağı düşünülen ve 2 binin üzerinde sporcunun katılımıyla gerçekleştirilecek Murat Uzun Büyükler ve Gençler Ferdi Türkiye Kick Boks Şampiyonası, 5-10 Mart 2012 tarihleri arasında yapılacak. Şampiyonanın açılış töreni de bugün Ahi Evran Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Salonu'nda saat 14.00'de gerçekleştirilecek.