‘Çılgın Proje’nin temel atma töreni 17 Kasım’da
Kılıçözü mevkiinde bulunan 117 bin metrekarelik alanda gerçekleştirilecek İkizarası Kent Parkı
15/11/2012

Kırşehir Belediyesi'nin en önemli projelerinden biri olan ve Ekim ayı içerisinde çalışmalarına başlanan İkizarası Kent Parkı'nın temeli törenle atılacak.
Kılıçözü mevkiinde bulunan 117 bin metrekarelik alanda gerçekleştirilecek İkizarası Kent Parkı projesinin temel atma töreni 17 Kasım Cumartesi günü AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Numan Kurtulmuş'un katılımıyla gerçekleştirilecek.
Kırşehir'in gelişimine maddi ve manevi anlamda katkı sağlayacak olan ve tamamlanmasıyla Kırşehir'in kültürel açıdan zenginleşeceği Kent Parkı projesi hayat buluyor.
Kırşehir'i Anadolu'nun parlayan yıldızı yapmayı hedefleyen ve her fırsatta bunu dile getirerek projelere hayat veren Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Çılgın Proje İkizarası Kent Parkı'nın temel atma töreninin 17 Kasım Cumartesi günü saat 11.00'de yapılacağını açıkladı.
"Çılgın Proje" olarak nitelendirilen İkizarası Kent Parkı temel atma töreninin AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Numan Kurtulmuş'un katılımlarıyla gerçekleşeceğini belirten Başkan Bahçeci, Kent Parkı Projesi'nin geniş kapsamlı olduğunu ve kısa sürede tamamlayarak Kırşehirlilere yıllarca hizmet verecek bir park haline getireceklerini vurguladı.
"Biz bu yola istekle çıktık" diyen Başkan Bahçeci, Kırşehir için sosyal anlamda da adımlar attıklarının altını çizerek, Kırşehirlilerin gözdesi haline gelecek olan İkizarası Kent Parkı Projesi'nin temel atma törenine tüm Kırşehir halkını davet etti.