21. kuruluş yıldönümünde ‘Çağdaş’a okur duyarlılığı
GAZETEMİZ ÇAĞDAŞ KIRŞEHİR, kuruluşunun 21. yıldönümü dolayısıyla hemen hemen tüm okur çevrelerinin yoğun ilgi ve alakalarıyla karşılaştı
20/11/2012

GAZETEMİZ ÇAĞDAŞ KIRŞEHİR, kuruluşunun 21. yıldönümü dolayısıyla hemen hemen tüm okur çevrelerinin yoğun ilgi ve alakalarıyla karşılaştı.


Okurlarının ilgi ve güvenine layık olmak için halkın doğru ve gerçek haber alma hakkını varlığının birinci sebebi olarak koruyan ve savunan, insanların özel hayatına ve insanlık onuruna saldırı, hakaret, iftira gibi davranışları kanunlardan önce kurulduğu günden bu yana olduğu gibi kendi iç denetimleri ile önlemeye devam eden ve aynı kararlılıkla laik Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin kurucusu Büyük Önder Atatürk'ün ilke ve inkılaplarına bağlı yayıncılık anlayışıyla bugüne kadar olduğu gibi, bundan böyle de çağdaş ve objektif yayın ilkesini her ortam-da sürdürecek olan "Çağdaş Kırşehir" gazetesi, kuruluşunun 21. yıldönümünde de okurlarının çiçek, telefon, faks ve e-mail yoluyla yoğun ilgisiyle karşılaştı.


Gazetemizin kuruluş yıldönümünü gazetemiz sahibi Adem Akkuş'a gönderdiği mesajla kutlayan Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Mustafa İzzet Doğan da, "Gazetenizin yayın yaşamında 21’inci yılına girmesi sebebiyle şahsınızı ve tüm çalışanlarınızı kutlar, tarafsız, objektif, dürüst ve istikrarlı yayın çizginizin geçmişte olduğu gibi bundan sonra da devamı dileğiyle nice sağlıklı ve başarılı yıllar temenni ederim" dedi.


Kuruluşunun 21. yıldönümünde tüm okur çevrelerinin yoğun ilgi ve alakasıyla karşıla-şan gazetemizin kuruluş yıldönümünü çiçek gönderme nezaketinde bulunarak kutlayan Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci ile Belediye Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Halil Çalışır başta olmak üzere isimlerini sıralayamayacağımız tüm dostlarımıza, bazı daire müdürleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve meslektaşlarımız ile tüm okurlarımıza teşekkür ederiz.