EMHAYAT üyeleri bir araya geldi
EMHAYAT Kırşehir Şubesi tarafından düzenlenen etkinlik geçtiğimiz Cumartesi günü Temur Otel'de gerçekleştirildi.
25/12/2012

Emniyet Teşkilatı Mensupları Hanımları Yardımlaşma Derneği (EMHAYAT) Kırşehir Şubesi'nin üyeleri çay etkinliğinde bir araya geldi. EMHAYAT Kırşehir Şubesi tarafından düzenlenen etkinlik geçtiğimiz Cumartesi günü Temur Otel'de gerçekleştirildi.
Her rütbedeki Emniyet Teşkilatı mensuplarının hanımları ile emekli olan, yurtiçi ve yurtdışı görevlerin ifası sırasında şehit düşen veya malul olan teşkilat mensuplarının hanımları arasında birlik ve dayanışmayı sağlamanın yanı sıra şehit, malul, emekli ve bilfiil çalışan Emniyet Teşkilatı mensuplarının eş ve çocuklarından muhtaç olanlara imkanlar nispetinde maddi yardımda bulunmak, muhtaç, şehit, malul, emekli ve bilfiil çalışan Emniyet Teşkilatı mensuplarının çocuklarına imkanlar nispetinde öğrenimleri için burs sağlamak amacıyla kurulan EMHAYAT Kırşehir Şubesi'nce gerçekleştirilen etkinliğe, Vali Özdemir Çakacak'ın eşi Kevser Çakacak, Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci'nin eşi Zerrin Bahçeci, Emniyet Müdürü Mustafa İncebay'ın eşi Gülhan İncebay, Emniyet Müdür Yardımcısı Mehmet Gülser'in eşi Fisun Gülser başta olmak üzere Emniyet mensupları ile bazı daire müdürleri ve sivil toplum örgütü üyelerinin eşleri katıldı.
Geçtiğimiz Cumartesi günü Temur Otel'de saat 13.00'de başlayan çay etkinliğinde Emniyet Teşkilatı Mensupları Hanımları Yardımlaşma Derneği Kırşehir Şube Başkanı Gülhan İncebay ile Yönetim Kurulu Üyesi Fisun Gülser birer konuşma yaptılar.
Başkan İncebay ve Yönetim Kurulu Üyesi Gülser, konuşmalarında EMHAYAT'ın kuruluş amacı ile faaliyetlerine yönelik katılımcıları bilgilendirdi.
kredi karti borç sorgulama
avea tl yükleme
vodafone tl yükleme
turkcell tl yükleme

avea fatura ödeme
turkcell fatura ödeme
vodafone fatura ödeme
avea tl yükleme